نکاتی که زنها در مورد مردها باید بدانند

0

نکاتی که زنها در مورد مردها باید بدانند :

  • مردها غیر مستقیم احساساتشان را بیان میکنند

اگر میخواهید در مورد احساس واقعی شان به شما بگویند در مورد اولین ملاقاتتان از آنها سوال کنید. پاسخ او احساساتش را به وضوح نشان میدهد و او را به شما نزدیکتر مینماید.

  • مردها بیشتر دوست دارند در عمل احساسات خود را بیان کنند

وقتی مردی در کارهای خانه به شما کمک میکند و یا خریدی برای خانه انجام میدهد به این شکل در حال ابراز احساسات است. باید این را بدانید حتی تعمیر وسایل خراب خانه هم میتواند نوعی ابراز محبت از طرف یک مرد باشد.

  • مردها در زمان گوش دادن به حرف ها حرکتی انجام نمیدهند

برخلاف زنها که در زمان گوش دادن به حرف دیگران با حرکات سرو چشم تایید یا نظر خود را به گوینده منتقل میکنند، مردها در زمان گوش دادن آرام و بی حرکت میمانند و در این حال به حرفهای شما فکر میکنند.

  • مردها زمانی را به خود اختصاص میدهند

اکر مردها دوست دارند زمانی را درخلوت به تفکر بپردازند و از جمع خانواده دوری کنند. این دلیلی بر بی توجهی آنها نیست. بسیاری از مردها نیازدارند زمانهایی را به پیاده روی یا ورزش پردازند. هرچند نیاز به خلوت گاه به گاه برای هریک از زوجین میتواند به بهبود روابط کمک کند

  • مردها معمولا چیزی از زبان بدن نمیدانند

کمتر مردی پیدا میشود که معانی حرکات بدن ، اشارات و تغییرات لحن و حرکات صورت را به طور کامل متوجه شود. این امر ممکن است باعث شود دیرتر بفهمند چه احساسی دارید. بهتر است به صورت مستقیم حس خود را بیان نمایید.

  • مردها واکنش سریعتری دارند

در مقابل حوادث مردها با سرعت بیشتری واکنش نشان میدهند درحالیکه زنها هنوز درحال فکر و تجزیه و تحلیل اتفاق هستند. زمانیکه شما میخواهید درمورد حرفای مهمانی شب گذشته صحبت کنید معمولا مردها آنها را فراموش کرده اند.

  • مردها علاقه مند به قدردانی مستقیم هستند

تحقیقات نشان داده وقتی بابت کاری از یک مرد قدردانی و تشکر مستقیم میشود و برای کار وی ارزش گذاشته میشود معمولا تمایلش به کمک در امور منزل ومراقبت از کودکان بیشتر میگردد.

  • مردان شاداب بودن همسر خود را دوست دارند

مردها دوست دارند همسرشان همیشه شاداب و باانرژی باشد. هرچند انجام کاراهای منزل و نگهداری از فرزند برای زنها  در اولویت باشد باید زمانی را به خودشان اختصاص دهند تا بیشترشاداب و سرزنده باشند. مردها دوست دارند وقتی وارد خانه میشوند بیشتر با یک همسرشاداب روبرو شوند تا یک خانه مرتب و همسری خسته.

  • مردها نیاز دارند مورد محبت قرارگیرند

اگر در این کار دقت به خرج ندهید و فکر کنید مردها به خاطر نوع روحیاتشان به محبت احتیاج ندارند باید بدانید به آن مرد به سمت زنهای دیگر متمایل میشوند. مردها هرگز از شما مستقیما درخواست محبت نمیکنند تنها آن راجستجو میکنند و هرکجا آن را بیابند به سمت آن میروند

 

Share.

About Author

Leave A Reply